Oblasti, na které se zaměřujeme

Zdraví

Obovením vnitřní rovnováhy a odstraněním různých typů blokád, toxinů a infekčních ložisek odstarňujeme skutečné příčiny většiny chronických zdravotních problémů. Pomocí biorezonance Bicom můžeme přesně cílit na konkrétní orgány, okruhy a funkční nedostatky a tím obnovit samoléčebné schopnosti organismu.

Vitalita

Přepracování, dlouhodobý pracovní i domácí stres, nedostatek spánku, nedoléčené chřipky a angíny, prodělaná vážná onemocnění… To vše vede k chronickým pocitům únavy, vyčerpání a nevýkonnosti nebo dokonce k syndromu vyhoření. Kombinací psychoterapie, yógy a meditace, detoxikace a biorezonance vám pomůžeme najít ztracenou rovnováhu v životě a znovu se postavit na nohy.

Harmonie

Prevence

Pokud je náš organismus vystavován stresu, chemickým látkám, lékům, těžkým kovům, ionizujícímu záření atd., dochází k narušení jeho samočistících schopností a postupně se tyto látky v našem těle hromadí a dávají vzniknout různým typům blokád. Jejich včasným odstraněním dokážeme předcházet zdravotním problémům, ještě dříve, než se projeví v podobě nemoci.

Stop kouření

Kouření patří mezi nejvíce rizikové faktory pro vznik kardiovaskulárních a onkologických onemocnění. Zanechání kouření tato rizika výrazně minimalizuje a nikdy na to není pozdě. Moderní biorezonanční metoda nabízí vice než 80% úspěšnost! Více…

Antistres

Občas má člověk všeho plné zuby a neví, kam v životě dál. Pochybnosti mohou přerůst až ve stavy úzkostí, beznaděje, pocitů zbytečnosti nebo dokonce depresí. Vhled do životní situace včetně všech souvislostí, stanovení cíle a jednotlivých kroků, které k němu vedou a systematický koučing, to vše může být cesta jak z deštivého období života ven.