Homepage Diskuzní fórum Zeptejte se terapeuta – Miroslava Petrová

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Miroslava Petrová a poslední změna je stará 2 roky, 3 měsíce.

Diskuze na téma: Zeptejte se terapeuta – Miroslava Petrová

 • #16565 Odpovědět
  Miroslava Petrová
  Miroslava Petrová
  Moderátor

  Alternativní psychoterapeut – Vyznávám celostní přístup k člověku. Mým hlavním tématem je psychosomatika, práce s podvědomím pomocí vizualizace, práce s energetickým systémem člověka, řízená meditace. Ráda vám odpovím na dotazy.

 • #16689 Odpovědět

  Marie

  Dobrý den, delší dobu se léčím na vysoký krevní tlak, užívám více léků, mám bolesti páteře, kloubů, hlavy. Také mne trápí psychické potíže. Absolvovala jsem různá vyšetření. Prosím, chtěla jsem se zeptat, jestli by mi pomohl Váš víkendový pobyt.
  Děkuji, přeji pěkný den

  • #16690 Odpovědět

   Miroslava Petrová

   Dobrý den. Větší efekt a příznivý dopad na Vaše zdraví bude mít týdenní pobyt, ale i prodloužený víkend, který věnujete sobě a péči o své zdraví, je přínosem. Tlak souvisí z hlediska psychosomatiky obecně s tlakem v životě, bolest páteře s tím, kolik si toho na sebe nakládáme atd. Více bychom si řekli při osobním setkání. Pokud se rozhodnete přijet, těším se na Vás! Miroslava Petrová

Poslat příspěvek: