Homepage Diskuzní fórum Zeptejte se terapeuta – Lukáš Bulín

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  petra pazderkova a poslední změna je stará 5 měsíce, 2 týdny.

Diskuze na téma: Zeptejte se terapeuta – Lukáš Bulín

 • #16553 Odpovědět
  Lukáš Bulín
  Lukáš Bulín
  Správce

  Vedoucí terapeut – Ve své praxi uplatňuji holistický přístup, hledám příčiny fyzické a psychické nerovnováhy a následné terapie navrhuji s ohledem na jedinečnost každého klienta. Rád vám odpovím na dotazy.

 • #16675 Odpovědět

  Jarmila

  Dobrý den pane doktore chtěla bych se zeptat : Mé zdravotní problémy vznikly po cholecystostomii. Došlo tam k lehké dilataci žlučovodů.Vzhledem k dvěma pokusům o ERCP jsem se rozhodla hledat alternativní léčbu. Docela se mi to daří jaterní testy se dostaly do normálu, dělám si klysma,pravidelně, jinak jsem diabetik . Chtěla bych nějak posílit orgány . Prospěla by mi léčba ve vašem centru? Děkuji

  • #16676 Odpovědět
   Lukáš Bulín
   Lukáš Bulín
   Správce

   Dobrý den, Jarmilo,
   v našem centru se nejedná o léčbu, ale právě posílení orgánů resp. celého organismu a to díky detoxikaci a odstranění různých blokád, chronických ložisek a podvědomých programů… to vede k obnovení samoléčebných schopností organismu.
   Zdravím
   LB

  • #18307 Odpovědět

   Jarka

   Dobrý den,pane Bulíne.Mám veliké problémy s močovým měchýřem.Nikdy jsem neměla záněty.Mám ale moč.měchýř silně dráždivý,nucení je hodně časté i při naplnění menšího množství.Někdy dojde i k neudržení.Mám naději na zlepšení či úplné vyřešení problému?Už asi 1,5 roku chodím ,mimo to i s jinými potížemi,na akupunkturu,měla jsem biorezonanci,homeopatika,produkty Diochi,masáže.Potíže však trvají stále.Byla bych ráda,kdyby můj dotaz i Vaše odpověď nebyla zveřejněna.Děkuji moc.

 • #16875 Odpovědět

  Barbora Lhotková

  Dobrý den pane Bulíne,

  v Praze docházím k paní Pufrové, která se zabývá řízenou a kontrolovanou detoxikací organismu od firmy Joalis, avšak její léčba na mě nezabírá, tudíž jsem se rozhodla vyzkoušet homeopatii. Z institutu AKTIP mi doporučili Vás jako homeopata, ale koukám, že jste bohužel mimo Prahu, což je pro mne docela problém, myslíte, že byste mi mohl doporučit někoho v Praze?

  Velice děkuji

  • #18124 Odpovědět
   Lukáš Bulín
   Lukáš Bulín
   Správce

   Dobrý den, paní Lhotková,
   s důvěrou se můžete obrátit na Petra Zachariáše (www.pcch.cz).

   Zdravím
   LB

 • #18939 Odpovědět

  petra pazderkova

  Ahoj Lukasi dnes jsem te videla v televizi a koukala jsem kam az jsi se propracoval moc ti fandim.mozna si na me nepamatujes ale to nevadi vzdy jsem te mela moc rada a vedela ze to dotahnes daleko.chtela jsem se zeptat kolik stoji pobyt u vas v centru.s pozdravem Petra.Pazderkova(Jenickova).

Poslat příspěvek: